SHPËRNDAJE
loading...

WhatsApp ka rënë nga sistemi, sipas shumë përdoruesve.

Aplikacioni i njohur për mesazhe për pak minuta ka rënë nga sistemi.

Uebfaqja “Down Detector” ka raportuar për probleme të mëdha në Evropë, Meksikë dhe Brazil.

Nuk dihet se cilat janë arsyet që shpien në rënien e aplikacionit.

Aplikacioni përdoret nga më shumë se një miliard njerëz në botë.

E ngjashme:  Samsung Galaxy A9 Pro del jashtë Kinës, shitet edhe në vendet tjera
REKLAMË

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here