SHPËRNDAJE
loading...

Një lajm shumë i gëzueshëm për ne .
Kastriotja Genta Lahi,zuri vendin e tretë në një konkurrencë shumë të fortë në Turneun Ndërkombëtar të Karatesë “ LION CUP “ në Luxemburg, kategoria U14 -50kg.

Genta,në këtë garë prezentohet nën petkun e Danimarkës,prej ku jeton me familje dhe gjatë pushimeve të verës ushtron dhe pregaditet tek Kastrioti.
Shpresojm që në të ardhmen Genta do ta përfaqësoj Kosoven të cilen shumë e don,gjithnjë duke u bazuar në talentin dhe shpirtin e saj luftarak.

E ngjashme:  Wayne Rooney “bombardon” portën e Australisë
REKLAMË

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here