SHPËRNDAJE
loading...

Kim Kardashian njihet për format e saj bombastike dhe nuk heziton që ti ekspozojë.

Këtë herë ylli i televizioneve ka pozuar topless për revistën prestigjioze ‘Vogue’. 36-vjeçarja ka publikuar fotografinë në Instagram dhe shfaqet mjaft tërheqëse.

Kim ka mbuluar gjoksin me duar për të ruajtur modestinë

E ngjashme:  Kur Enca dhe Françeska Jaçe harbohen në makinë (Foto)
REKLAMË
loading...

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here